top of page
İş Adamı

HAKKIMIZDA

hakkımızda
Light_edited.jpg
TETRA-LOGO3.png

TETRA İklimlendirme ve Su Arıtma sistemleri; proje, taahhüt, servis ve bakım alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurucularının 15 yıllık sektör deneyimleri ile birlikte 2020 yılında kurulmuş, ana amaç olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.

TETRA iklimlendirme ve Su Arıtma Sistemleri her ölçekteki uygulamalarda projelendirme kademesinden devreye alma noktasına kadar sorumluluğu altındaki işin ilgili kanun, yönetmelik ve uluslararası şartnamelere uygun olarak, mühendisliğin temel tanımı gereği insanlığın yararına ekonomik çözümler getirecek yöntemler geliştirmeyi ana politika olarak belirlemiştir.

Bina teknolojilerinde ve endüstride yaşanan hızlı gelişim sonucu mekanik sistemler ile elektrik sistemlerinin bir bütün olarak kurulumu gerekliliğinin farkında olan TETRA İklimlendirme ve Su Arıtma Sistemleri bu doğrultuda otomasyon, mekanik ve elektrik tesisat uygulamalarında uzman kadrosu ve çözüm ortakları ile hizmet vermektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

vision-concept_41365-7.jpeg

Vizyonumuz

Teknoloji ve bilimin getirdiği gelişmelere öncülük ederek, insan ve çevreye değer katarak, ulusal ve uluslar arası alanda tercih edilen firma olmak. 

completing-brick-wall-business-concept_2

Misyonumuz

Odak noktamız öncelikle insan ve çevre olarak, teknoloji ve bilimi temel alarak, müşterilerimize uygun maliyette etkin ve hatasız çözümler uygulamaktayız.

Belgelerimiz

vizyon-misyon
belgelerimiz
bilgilerimiz
1280px-World_map_with_points_edited.png

Tetra İklimlendirme ve Su Arıtma Sistemleri Taah. İnş. Mek. Elk. San. ve Tic. Ltd.Şti.

Uzay Çağı Caddesi No 112/42 Ostim Center Yenimahalle/ANKARA

Tüm Sorularınız ve Daha Hızlı İletişim için Whatsapp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz

whatsappicon.png

Bizi Takip Edin

  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Facebook Icon
TETRA-LOGO3.png
berg-creative.png

Designed and Created by Berg Creative

bottom of page