top of page
kurum.jpeg

HİZMETLERİMİZ

Elektromekanik Taahhüt

Müşteri istekleri doğrultusunda istenilen kapasite ve dizaynlarda gerekli sistemlerin projelendirilmesi, imalatı, mekanik ve elektrik tesisatlarının montajı, otomasyon sistemlerinin kurulması, devreye alma ve sonrası teknik personel eğitim programı, konusunda uzman Teknik Personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Süpervizörlük

Konusunda uzman Teknik Ekibimizle; tesisinizin kurulum, devreye alma ve devreye alma sonrası işletme süpervizörlük hizmeti verilmektedir.

Proje Danışmanlığı

Konusunda uzman Proje ve  AR-GE Ekibimizle; müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, istenilen kapasite ve istenilen dizaynlarda, mevcut veya yeni yapılacak olan projeleriniz için son teknoloji ürün seçimleri ile proje danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

Teknik Servis-Bakım-Onarım

Konusunda Uzman Teknik Ekibimiz ve geniş Teknik Servis ağımızla Türkiye'nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede vermekteyiz. Teknik servis hizmetlerimiz içerisinde; tesis aylık, yıllık, ve/veya extra bakımları, tesis işletme kontrol hizmetleri bulunmaktadır.

Montaj ve Devreye Alma

Konusunda uzman Teknik Ekibimiz tarafından sistemlerinizin montaj ve devreye alınması  hizmeti verilmektedir. Teknik Ekibimiz montaj ve devreye alma sonrası gerekli işletme eğitim programı vermektedir.

Malzeme Tedariği

Sektördeki en geniş depo alanlarından birine sahip firmamız, geniş bayi ağı ile ana malzeme ve yedek parça tedariğini en kısa sürede sağlamaktadır.

İthalat-İhracat

Müşteri istekleri doğrultusunda tecrübelerimiz ve çözüm ortaklarımız ile istenilen her türlü ürünün ithalat ve ihracat hizmetini vermekteyiz

1280px-World_map_with_points_edited.png

Tetra İklimlendirme ve Su Arıtma Sistemleri Taah. İnş. Mek. Elk. San. ve Tic. Ltd.Şti.

Uzay Çağı Caddesi No 112/42 Ostim Center Yenimahalle/ANKARA

Tüm Sorularınız ve Daha Hızlı İletişim için Whatsapp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz

whatsappicon.png

Bizi Takip Edin

  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Facebook Icon
TETRA-LOGO3.png
berg-creative.png

Designed and Created by Berg Creative

Elektromekanik İletişim
bottom of page