top of page
Stand-Up Toplantısı

İNSAN KAYNAKLARI

İşe Alım Süreci

Pozisyon Belirleme ve İlan

Birim Yöneticileri belirli bir pozisyon için pozisyon için özel sorumlulukları, yetkinlikleri ve akademik yeterlilikleri ve diğer ilgili bilgileri belirler. İnsan Kaynakları, internet sitemizde ve Kariyer.net sitesinde iş ilanlarını oluşturur. Adaylar internet üzerinden başvuruda bulunur.

İkinci Mülakat

Son elemeye kalan adaylar, daha detaylı bir görüşme için davet edilir. Bu görüşmede Genel Müdür, İnsan Kaynakları ve ilgili Birim Yöneticisi, iş için gerekli teknik ve idari yeterlilikleri değerlendirir. Adaylar, görüşme sonucunun olumlu veya olumsuz olduğuyla ilgili, sürecin tamamlanmasından sonra mail yoluyla bilgilendirilir.

Ön Seçim Süreci

İnsan Kaynakları başvuruları değerlendirir. İlan açılan pozisyonun gereklilikleri ile uyuşan adaylar bir sonraki adım için seçilir ve özgeçmişleri ilgili birim yöneticisine sunulur.

İş Teklifimiz

İkinci mülakkatta başarılı olan adaylara İş Teklif Mektubu gönderilir. İş teklifinde bulunurken izlediğimiz adımlar: İnsan Kaynakları, işe alım şart ve koşullarını kararlaştırır. Akademik ve profesyonel yeterlilikler doğrulanır. Adayların uygunluk kontrolleri yapılır. Adayın onayı alındıktan sonra, verilen referanslar kontrol edilir.

İlk Mülakat

Seçilen adaylar, İnsan Kaynakları Yetkilisi ve ilgili Birim Yöneticisi ile birlikte yüz yüze ilk mülakatlarını gerçekleştirir. İlk mülakat sırasında, deneyim ve yeterliliklerinizin görüşmenin yanı sıra, iş için gerekli yetkinliklerinizi de değerlendirir ve organizasyona kültürel uygunluğunuzu dikkate alırız. İşe alım ekibimiz ve işe alım sürecine dahil olan tüm çalışanlarımız, işe alım sürecini tarafsızca ve işe alım ilkelerimize uygun olarak yürütürler.

İşe Alım ve Başlama

İş teklifini kabul eden adaylarımıza işe giriş için gerekli olan evrak listesi gönderilir. Evraklar geldikten sonra adaya sözleşmesi ve gerekli olan gizlilik sözleşmeleri imzalatılır işe alım süreci tamamlanır.

İş Başvuru Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mesajınız İletildi

1280px-World_map_with_points_edited.png

Tetra İklimlendirme ve Su Arıtma Sistemleri Taah. İnş. Mek. Elk. San. ve Tic. Ltd.Şti.

Uzay Çağı Caddesi No 112/42 Ostim Center Yenimahalle/ANKARA

Tüm Sorularınız ve Daha Hızlı İletişim için Whatsapp İletişim Hattımızı Kullanabilirsiniz

whatsappicon.png

Bizi Takip Edin

  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Facebook Icon
TETRA-LOGO3.png
berg-creative.png

Designed and Created by Berg Creative

bottom of page